Lisa talgu

Talgu sisestaja e-mail, kellele saadame kinnituse, kui talgu on avaldatud.

Kirjelda 1-2 lausega, mis eesmärgi poole pürgid. Kui korraldad ürituse, kirjuta siia ka ürituse kirjeldus.

Kas talgu on üle-eestiline või toimub kindlas asukohas.

Kas talgu toimub kindlas asukohas või veebis.

Kui tegemist on üle-eestilise talguga, lisa siia aadress, mille järgi ilmub talgu kaardile.

Märgi ära, millal ja kus talgu täpselt toimub.

Millist abi ootad toetajatelt? Kui kogud annetusi, lisa link kodulehele vm lehele, kust leiab info, kuidas teile annetada saab. Kui saab ka sularahas annetada, siis kirjuta siia koht, kus seda teha saab. Kui sul kodulehte pole, kirjuta siia oma ühingu pangakonto number. PS! Toetajad võivad saada sind aidata ka tegevuste või muude ressurssidega. Soovitus: pane kirja kõik tegevused või ressursid, millega vajad oma eesmärgi elluviimiseks tuge. PS2! Kui lisad siia lingi, siis palun lisada see terviklikul kujul koos https:// eesliitega!

Kasutame neid kodulehel talgute filtreerimiseks. Vali maksimaalselt kaks.

Palun lisa talgukorraldaja nimi, et saaksime küsimuste tekkimisel otse õige inimesega ühendust võtta. Need andmed ei lähe talgukaardile, kasutame neid talgukorraldajatega suhtlemiseks.

Palun lisa talgukorraldaja e-mail, et saaksime küsimuste tekkimisel otse õige inimesega ühendust võtta. Need andmed ei lähe talgukaardile, kasutame neid talgukorraldajatega suhtlemiseks.

Palun lisa talgukorraldaja telefon, et saaksime küsimuste tekkimisel otse õige inimesega ühendust võtta. Need andmed ei lähe talgukaardile, kasutame neid talgukorraldajatega suhtlemiseks.

Soovi korral lae üles talgu pilt, mida kuvatakse talgu juures.