Aita Anneli kõndima!

SA Maarja Küla

elukvaliteettervis

Haavassaare, Kiidjärve, Põlva maakond, Eesti

https://maarjakyla.ee/kuidas-toetada/

Organisatsiooni eesmärk

Me ei ole mingi tavaline küla

Me oleme kogukond Lõuna-Eestis, kus elavad intellektipuudega täiskasvanud, kes saavad nautida rahuldustpakkuvat ja mõtestatud igapäeva- ja tööelu. Külas elavad inimesed ei ole kliendid, vaid elanikud, kes oma elu ise korraldavad. Et nad sellega paremini toime tuleks, on külas tööpereliikmed, kes vajadusel aitavad.

Talgute eesmärk

Maarja külas on juba ligi paarkümmend aastat elanud imearmas Anneli, kes on tragi ja osav käeliselt ning oma heatahtliku loomuga oskab hoida küla elanike seas sõbralikku õhkkonda. Juba varasest lapsepõlvest on ELU pakkunud Annelile parajaid väljakutseid nii tervise kui koduga seoses. Lisaks keerulisele ajale lastekodus on Annelil olnud mitmeid operatsioone ning pikemaid perioode dialüüsis käimisi. Kui varem oli Anneli ka tubli sportlane, siis Covid-19 haiguse läbipõdemine on olnud tema tervisele laastav. Anneli ei saa enam ilma abita liikuda ning ta parem jalg on kaotanud igasuguse tundlikkuse. Anneli LOOTUS ja meie kõigi OOTUS on saada tuge erinevatest teraapiatest - füsioteraapia, ravivõimlemine basseinis, nõelravi, massaaž.
Kui sul on võimalus aidata, siis tee seda just täna! Iga annetus loeb, sest abi on vaja kohe ja pikaajaliselt! Meie täname, Anneli tänab!

Kuidas toetada

Helistades telefonil 900 6200 toetad meie tegemisi viie euroga

SA Maarja Küla arveldusarved:
Swedbank: EE69 2200 2210 1675 0806 ,,Aita Anneli kõndima''

https://www.armastanaidata.ee/annetan/tugev-uhiskond/maarja-kula-aita-toetada-vaimset-tervist

https://maarjakyla.ee/kuidas-toetada/