Aita käima tõmmata EluSa tegevust suitsiidi tõttu lähedaste kaotanute toetamiseks

Eesti Suitsiidiohvri Lähedaste Ühendus EluS

elukvaliteetkogukonna edendamine

Leegi 8-2, 10919 Tallinn, Eesti

Organisatsiooni eesmärk

EluS on ellu kutsutud toetama ja kokku tooma inimesi, kelle lähedane on võtnud endalt elu. Samuti esindame lähedaste huve ja soovime oma kogemuste jagamise kaudu vähendada suitsiidiga seotud häbimärgistatust ühiskonnas ning aidata kaasa suitsiidiennetusele.

Talgute eesmärk

Esimese projektina oleme loomas EluSa kodulehe. See saab olema lähedaste oma "kodu" veebis ja teabekeskus. Siit saab usaldusväärset teavet ja leiab esmased vastused olulistele küsimustele: kust saab tuge, millest on abi, kuidas ennast aidata, kuidas teised saavad toetada, mida öelda ja mida mitte öelda leinajale. Samuti saad tutvuda kogemuslugudega ja olla kursis jooksva infoga tugigruppide kohta. Kui raha peaks kogunema rohkem, läheb see lähedaste tugigruppide läbiviimise toetamiseks.

Kuidas toetada

Saad oma õla alla panna kandes annetuse Eesti Suitsiidiohvri Lähedaste Ühenduse EluS kontole EE882200221083827128 Swedbank. Kui soovid oma annetusega meeles pidada lahkunud lähedast, palun märgi see selgitusse. Kui oled käpp kodulehe tegemises, valdad graafilist disaini või oled fotograaf ja soovid oma oskustega kaasa aidata kodulehe loomisele, anna sellest palun teada efky@yahoo.com.