Aita viia vaimse tervise esmaabi oskused noorsootöötajate, treenerite ja huvihariduse töötajateni

MTÜ Peaasjad

lapsed, nooredtervis

Maneeži 3, Tallinn, Eesti

https://peaasi.ee/

Organisatsiooni eesmärk

MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas. MTÜ Peaasjad ühendab inimesi, kes hoolivad vaimsest tervisest. Peaasja tuumikusse kuulub vaimse tervise ja noorsootöö spetsialiste, konsultante ja kaasamõtlejaid erinevatest eluvaldkondadest. Peaasjalisi ühendab entusiasm, huvi ja austus inimliku suhtes. Püüdleme vaimse tervise teemade mõistva, aruka, paindliku, kuid ka optimistliku, kergema ja avatuma käsitlemise poole.

Talgute eesmärk

Aastal 2022 kogusime koos Swedpanga omapanusega annetamistalgutel 11093,07 eurot ja oleme saanud selle summa eest 2023. aastal korraldada 11 koolitust noorsootöötajatele, treeneritele ja huvihariduse töötajatele. Kokku on neil koolitustel osalenud 184 inimest. Huvi on olnud väga suur ja kõik koolitused on täitunud kiirest. Senise kogemuse põhjal pakub iga vaimse tervise esmaabi koolitusel osaleja esmaabi vähemalt kolmele abivajajale. See arv on aga suurem, kui abiandja puutub kokku noortega trennides ja huviringides.

Soovime väga suure hinnasoodustusega koolituste pakkumist jätakata ka 2024 aastal!
Ühe inimese osalemine vaimse tervise esmaabi koolitusel maksab 73 eurot ning iga osaleja ise panustab 10 euroga. Saame korraldada ühe vaimse tervise esmaabi koolituse, kui
95 inimest annetab igaüks 10 eurot,
38 inimest annetavad 25 eurot või
19 inimest annetavad 50 eurot.

Soovime koguda annetusi 10 koolituse jaoks ehk 9500 eurot.

Sinu toetus on väga oluline!

Kuidas toetada

Soovime koguda annetusi 10 koolituse jaoks ehk 9500 eurot.

Annetada saab:

armastanaidata keskkonnas: https://www.armastanaidata.ee/peaasi
peaasi.ee lehel: https://peaasi.ee/annetused/