Anna oma panus, et noored, kes ei saa kasvada oma päritoluperes, saaksid uusi suhteoskusi keeruliste olukordadega toime tulemiseks!

MTÜ SEB Heategevusfond

elukvaliteetlapsed, noored

Tallinn, Eesti

Tartu, Eesti

Pärnu, Pärnu maakond, Eesti

Viljandi, Viljandi maakond, Eesti

https://heategevusfond.ee/

Organisatsiooni eesmärk

SEB Heategevusfond on loodud laste heaks, kes ei saa kasvada oma päritolu peres. Fondi eesmärk on koostöös sotsiaalasutustega aidata kaasa erinevatel põhjustel vanemliku hoolitsuseta jäänud laste olukorra parandamisele. Fond kogub alates 2006. aastast annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turva- ja asenduskodudes ning hooldus- ja eestkoste peredes elavate laste toetuseks ning annab välja stipendiume (õppe- ja hobistipendium lastele ja noortele ning peremajade taotlusvoor asenduskodu peredele).

Talgute eesmärk

Viime läbi suhtlemiskoolitusi noortele (vanuses 15-15), kes ei saa kasvada oma päritoluperes. Projekti eesmärk on jõustada noori pakkudes neile võimalusi kogeda ning leida sobivaid viise ja tööriistu enda vaimse heaolu hoidmiseks, sh lapseeas kogetud traumadega toimetulekuks.
21-aastase koolitusel osalenud noore tagasiside: „Minuga on kaasas mõte, et suhtluses on kõige olulisem see, et tunned, et sind mõistetakse. Kui kvaliteetne on minu elu, selle eest vastutan vaid mina, mitte keegi teine.“

Kuidas toetada

Arvelduskonto Swedbank-is on EE562200221053682238