Anneta avatud ühiskonna ja Ukraina heaks

Avatud Eesti Fond

demokraatiaUkraina

Kentmanni 10-18, Tallinn, Eesti


-

https://oef.org.ee/toeta-meie-tegevust

Organisatsiooni eesmärk

Avatud Eesti Fond (AEF) on enam kui 30 tegutsemisaasta jooksul toetanud inimeste omaalgatust ja ettevõtlikkust ning soovinud oma tegevusega aidata kaasa Eesti ühiskonna avanemisele. AEF julgustab ja toetab arenguid Eesti ühiskonnas, mis teevad meid avatuks maailmas, kuid mis me kõigi silme on all muutumas üha keerulisemaks ja etteennustamatumaks. AEF tahab teadlikult suunata ühiskondlikku arutelu avatuse ja sallivuse poole. Me teeme seda nii ise üritusi korraldades ja programme algatades kui ka teiste ühenduste projekte toetades.

Talgute eesmärk

Oma annetusega saate õla alla panna:
- AEF-i tegevustoetuseks, juhul kui meie missioon, väärtused ja ettevõtmised teile tervikuna korda lähevad;
- Teiseks saate aidata kaasa Eesti aruteluruumi mitmekesisemaks muutmisele Avatud Ühiskonna Foorumi korraldamise toetamise kaudu;
- Ukraina toetuseks: koostöös ühinguga SupportNet aitame vägivaldselt Venemaale deporteeritud Ukraina sõjapõgenike evakueerimist Eestisse ja teistesse Euroopa Liidu riikidesse; toetame Ukraina põgenike varjupaikade tegevust Eestis ja mujal (aitame soetada varjupaikadele toidupakke, ravimeid ja muud vajalikku).

Kuidas toetada

AEF on organisatsioon, millele annetades on nii era- kui juriidilistel isikutel võimalik saada tulumaksusoodustust. Iga heast tahtest kantud panus on oodatud meie arveldusarvele:

SA Avatud Eesti Fond
EE282200221019874750

NB! Eraisikutel palume ülekande selgitusse lisada oma isikukood ning lisaks tegevustoetusteks tehtud annetuse puhul lisada selgitusse "Fond", Avatud Ühiskonna Foorumi toetuseks tehtud annetuse korral märkida selgitusse "Foorum" ja Ukraina toetuseks tehtud annetuse puhul lisada selgituseks "Ukraina".