Cats Help MTÜ talgud

CATS HELP MTÜ

loomade heaolu

Trummi 6, Tallinn, Eesti


18.11.2023 13.00-18.00 Põhjala tehases heategevuslik kohvik ning 25.11 12.00-19.00 avatud uste päev kassitoas

https://www.catshelp.ee

Organisatsiooni eesmärk

MTÜ Cats Help on vabatahtlikest koosnev organisatsioon hüljatud kasside abistamiseks. Meie missioon on päästetud kiisudele ravi ja kiipimise tagamine, soovimatu paljunemise peatamine ja uute kodude leidmine. Loomi saame me aidata ainult tänu headele annetajatele.

Talgute eesmärk

Rahalised annetused summas 10 000 eur, et maksta ära Tartu Väikeloomakliiniku võlgnevus ja et nad meie kiisudele uksed avaks taas
Kassitoa 70 kassile uus väga tugev kratsimispuu meie suursponsorilt MiuMjau.ee-st, mille müügihind on 990 eur, kuid meile on erihind 792 eur. Meie vana kratsipuu on täiesti ribadeks ning kuna kraapimine ja turnimine on kassidele üli vajalik, peame me soetama uue puu, mis meie kasside arvule paar aastat vastu peaks. https://miumjau.ee/toode/petrebels-kraapimispuu-siberian-205-antratsiit
Koostöös Magnum Eestiga, Hills kuivtoidu kuu aja toiduvaru meie kiisudele. Meie 400 kassi söövad kuu jooksul ära ca 500 kg krõbinaid. Magnum Eesti aga tuleb meile appi ning kingib meie kiisudele iga müüdud 10 kg krõbinate pealt 1 kg krõbinaid tasuta. www.hills.ee lehelt saab tellida oma kiisudele süüa ning seeläbi toetada varjupaiga kiisusid.

Kuidas toetada

Annetada saab: https://www.catshelp.ee
Kuna talgud toimuvad meie kassitoas, siis saavad inimesed meile tuua terve kuu jooksul oma kiisudest üle jäänud toitu ning esemeid, samuti on oodatud appi vabatahtlikud nii meie kassituppa kiisudega tegelema kui ka muude ülesannete peale.