Hüüru vabatahtlike päästjate kaitseriietuse soetamine

Hüüru R&C klubi

kogukonna edendamine

Paldiski mnt 492, Hüüru, Harju maakond, Eesti


28.11.2023 Kell 16.00-19.00

Organisatsiooni eesmärk

Hüüru R&C Klubi on asutatud 31. detsembril 1996 aastal.
Ühingu eesmärgiks on kogukondlik koostöö ning ühise elu- ja looduskeskkonna kaitsmine ja hoidmine.

Organisatsiooni põhieesmärk on vabatahtlik pääste ja elanikkonna kaitse, kus meie missiooniks on tagada kogukonna turvalisus ning pakkuda kiiret reageerimist hädaolukordadele. Selleks anname endast parima, et koolitada ja varustada vabatahtlikke päästjaid ning kaitsta meie kogukonna elanikke erinevate ohtude eest.

Talgute eesmärk

Kaitseriietus on päästjate jaoks eluliselt oluline, kuna see mitte ainult ei kaitse nende elusid ohtlikes olukordades, vaid võimaldab neil ka kiiret ja tõhusat reageerimist hädaolukordadele. See hõlmab kiivreid, kaitseülikondi, hingamisaparaate ja muid spetsiaalseid varustusi, mis võimaldavad meie vabatahtlikel ohutult tegutseda kriitilistes olukordades.
Meie talgud on võimalus kogukonnaliikmetele ja toetajatele anda oma panus meie missiooni täitmiseks. Teie osalemisega aitate tagada, et meie vabatahtlikel päästjatel oleks vajalik varustus, et nad saaksid kiiresti reageerida ja kaitsta meie kogukonna elanikke. Teie toetus on võtmetähtsusega ja aitab meil saavutada oma eesmärki - kaitsta ja teenida meie kogukonda hädaolukordades. Oleme tänulikud igaühele, kes liitub meie talgutega ja toetab meid selles tähtsas ettevõtmises. Koos saame teha suure erinevuse!

Kuidas toetada

Meie missiooniks on tagada kogukonna turvalisus ja pakkuda kiiret reageerimist hädaolukordadele, ning teie abi on selles oluline. Kui soovite meid toetada, on mitmeid võimalusi, kuidas saate anda oma panuse meie missiooni täitmiseks.

Rahalised annetused: Kui soovite teha rahalise annetuse, saate seda teha meie arvelduskontole. Teie rahaline toetus aitab meil soetada vajalikku kaitseriietust ja varustust, mis on meie vabatahtlike päästjate ohutuse ja tõhususe tagamisel hädavajalik.
Ühe kaitsevarustuse komplekti maksumus on ligikaudu 2000 eurot, ja teie annetus aitab meil varustada meie vabatahtlikke päästjaid.

Teie toetus aitab meil täita meie missiooni ja tagada meie kogukonna turvalisuse.

HÜÜRU R&C klubi
EE452200221084096495
SWEDBANK
SWIFT: HABAEE2X
Selgitus: Vabatahtlike kaitseriietuse soetamine