Kingi vapra ja rõõmsameelse Iti Marta unistusele tiivad!

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev

elukvaliteetlapsed, noored

Telliskivi 57-1, 10412 Tallinn, Eesti

https://www.minuunistustepaev.ee/

Organisatsiooni eesmärk

Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et toetada sihtrühma laste ja nende lähedaste vaimset tervist.

Talgute eesmärk

Tänu headele annetajatele on Iti Marta unistuse summa koos! Kõik järgnevad annetused lähevad teistele raskelt haigete laste unistuste ellu viimiseks!

Heategevusfond Minu Unistuste Päev toob annetajateni 6-aastase särasilmse Iti Marta loo, kes võitleb koos oma armastava perega 2 aastat tagasi diagnoositud agressiivse ajukasvajaga.

Suurepärane uudis on, et arstide sõnul on ravi läinud siiani edukalt ning nüüd on ees pikk jälgimise ja taastumise protsess. Nagu kõikidele teistele lastele, meeldib ka Iti Martale mängida, lustida ja oma perega aega veeta. Raskest haigusest tingitud pika ja väsitava ravi tõttu saab ta hetkel tavapärasest oluliselt vähem mängida. Minu Unistuste Päev soovib toetada vapra Iti Marta tervenemise teekonda, täites tema unistuse ja kinkides talle seeläbi positiivseid emotsioone.

Tüdruk unistab sellest, et saaks koos oma ema ja vennaga minna lennukiga Läti Livu veeparki ja veeta seal lõbusa päeva. Usume Minu Unistuste Päevas, et positiivsed emotsioonid aitavad toime tulla elu kõige keerulisemate hetkedega ning süstivad läbi unistuste täitumiste usku ja lootust helgemasse homsesse.Kui Sul on võimalus, palun toeta Iti Marta unistuse täitumist.

Unistuse eelarve on 1000 EUR

Kuidas toetada

Anneta ja aita unistustel täituda! Tee oma heategu Ma armastan aidata annetuskeskkonnas: https://shorturl.at/aqzE9

Selgitusse kirjuta: „Iti Marta Unistuste Päev“