Koos ausama ja läbipaistvama riigi valvel

MTÜ Korruptsioonivaba Eesti

demokraatia

Telliskivi 60a, Tallinn, Eesti

https://ausriik.ee/

Organisatsiooni eesmärk

Ühing Korruptsioonivaba Eesti (KVE) on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mille eesmärk on tegeleda korruptsiooni ennetamisega, tõsta Eesti elanikkonna korruptsiooniteadlikkust ja tegutseda Eesti ühiskonna läbipaistvuse ja demokraatia edendamise nimel. Oleme alates 2007. aastast rahvusvahelise korruptsioonivastase organisatsiooni Transparency Internationali akrediteeritud esindaja Eestis.

Talgute eesmärk

Oleme loonud veebirakenduse, mis koondaks ja võimaldaks igaühele hõlpsamat ligipääsu riigivalitsemisega seotud andmekogudele. Esialgu oleme keskendunud riigihangetele, erakondade rahastamisele ja nende seostele. Aita meil rakenduse kasutajakogemust testida, anna tagasisidet ja/või panusta jätkusuutlikkusse annetusega, et saaksime tulevikus andmekogusid lisada ja riske kaardistavaid "punaseid lipukesi" täiustada.

Kuidas toetada

1. Mine https://ausriik.ee/, katseta veebirakendust ja saada meile tagasisidet oma kasutajakogemusest meiliaadressile info@transparency.ee. Mida täpsem ja kirjeldavam oled, seda parem.

2. Kui oled vabatahtliku (andme)analüütiku, (veebi)arendaja, vmt andmepõhise lahenduse edasiarendamise võimekusega, oleksime väga huvitatud koostööst, kuna sooviksime jätkuva töö kaudu ka edaspidi rakendusse panustada. Palun võta sellisel juhul ühendust meiliaadressil info@transparency.ee.

3. Teretulnud on ka rahalised annetused, mis aitaksid tagada, et töö rakendusega saab jätkuda ka projektivälisel ajal. Ausa Riigi Valvur on otseselt seotud ühe meie ühingu peamise strateegilise eesmärgiga, milleks on aus ja läbipaistev riik, millesse võiks ja saaks panustada iga kodanik. Annetada saab siin: https://transparency.ee/annetamine .