Laagna ja Pae kogukonnaaia kiirkomposter!

MTÜ Lasnaidee

kogukonna edendaminelooduskeskkond

Laagna aed, Võru, Tallinn, Eesti

Pae aed, Tallinn, Eesti

Organisatsiooni eesmärk

MTÜ Lasnaidee eesmärk on väärtustada Lasnamäed kui juba meeldivat elamiskeskkonda, millel on omad väärtused ning mille poolest kohalikud seda hindavad.

Tegeleme erinevate sündmuste ja projektide korraldamisega, mis on suunatud elanike teadlikkuse ja motivatsiooni suurendamisele oma kodukoha suhtes, samuti linnaruumi elavdavamisele ning elanike ühtekuulvustunde suurendamisele.

Kogukonnaaiad on olnud üks olulisemaid tegevusi, mida oleme ellu viinud.

Talgute eesmärk

Laagna ja Pae kogukonnaaias hoolitseme koos selle eest, et jõudu koguks nii porgand kui till, aga ka roheline mõtteviis ja kogukonnatunne. Kaasame linnaaianduse tegevustesse üle saja suurema ja väiksema linlase.

Kasv ja kõdu käib looduses käsikäes ning kompostimine on kogukonnaaias sama oluline kui taimekasvatus. Kompostimine aitab mõista mulla väärtust ja vähendada ökoloogilist jalajälge. Oma keskkonnahariduliske tegevuste arendamiseks tahame soetada korralikku kiirkompostrit, et tutvustada huvilistele erinevaid kompostimise võimalusi.

Variandid, mida kaalume:
https://biolanshop.ee/toote/biolan-kiirkomposter-220-eco-tumehall/
https://biolanshop.ee/toote/biolan-kiirkomposter-500/

Kuidas toetada

Oleme tänulikud igas väärtuses toetuse eest!

Annetus palume kanda:
MTÜ Lasnaidee
EE477700771001575180

Lisaks on meil hea meel, kui oled valmis liituma meie tegevustega ning aitama meid Laagna kogukonnaaia tegevuste korraldamisel. Selleks võta julgelt ühendust: lasnaidee@gmail.com