Leia endale südamelähedane heategu “Ma armastan aidata” keskkonnast

"Ma armastan aidata" annetuskeskkond

elukvaliteetharidus

Telliskivi 60A-5, 10412 Tallinn, Eesti

https://www.armastanaidata.ee

Organisatsiooni eesmärk

"Ma armastan aidata" on Eesti vanim ja suurim annetusi vahendav keskkond, mis aitab igal soovijal leida endale südamelähedase organisatsiooni, keda annetusega toetada. Aastate jooksul on Eesti inimesed annetuskeskkonna kaudu toetanud heategevusorganisatsioone enam kui 4,2 miljoni euroga.

Talgute eesmärk

Eesti vanim ja suurim annetusi vahendav keskkond aitab igal soovijal leida endale südamelähedase organisatsiooni, keda annetusega toetada. Annetuskeskkonda on valitud 43 usaldusväärset annetuste kogujat. Talgupäeval armastanaidata.ee kaudu neile annetades lisab Swedbank Eesti omapoolse võimenduse juurde!

Kuidas toetada

Talgupäeval on "Ma armastan aidata" keskkonna kaudu tehtud annetustel palju suurem mõju, sest igale annetusele lisab oma panuse üks annetuskeskkonna asutajatest, Swedbank.

Kuidas see toimib?

28. novembril on annetuskeskkonnas neli verstaposti. Kui päeva jooksul koguneb annetustena 10 000 eurot, paneb Swedbank omalt poolt 10 000 eurot juurde. 20 000 euro täitumisel lisab pank 20 000, 30 000 puhul samapalju lisaks. 40 000 euro ja enama puhul tuleb Swedbankilt 40 000 eurot lisaks.
Swedbanki võimendus jaguneb heategevusorganisatsioonide vahel proportsionaalselt vastavalt sellele, kui suure osa annetustest üks või teine selle päeva jooksul https://www.armastanaidata.ee keskkonna kaudu kogus.

Teeme üheskoos rohkem head!
https://www.armastanaidata.ee