LILU: oleme koos loomasõbralikult ilusad!

Loomus

loomade heaolu

Telliskivi 60a/3, Tallinn, Eesti

https://www.armastanaidata.ee/algatus/lilu-oleme-koos-loomasobralikult-ilusad

Organisatsiooni eesmärk

Loomus on loomade eestkoste organisatsioon, mis levitab aktiivselt jätkusuutlikku ja hoolivat suhtumist loomadesse nii Eestis kui ka mujal maailmas.
Loomuse eesmärgid on loomatemaatika tähtsuse tõstmine Eesti ühiskonnas; loomasõbraliku mõtlemise, käitumise ja tarbimise leviku suurendamine; loomakaitsepoliitika kujundamine.

Loomad ei saa ise enda eest rääkida, neil on hääleks vaja nende heaolust hoolivate inimeste organisatsiooni. Loomuse tegevusvaldkonnad on üksikjuhtumite lahendamisest laiemad, kuna valdkonnad, millega organisatsioon tegeleb, eeldavad mõtteviiside muutust.

Loomuse fookus on nende loomade kaitsel, keda kasutatakse põllumajanduses, sh kalad, meelelahutuses, ilutööstuses ja karusnaha tootmiseks. Loomuse väärtushinnangud, millest igapäevaselt lähtume, on professionaalsus, pühendumus ja empaatia.

Talgute eesmärk

LILU on loomade eestkoste organisatsiooni Loomus algatatud loomasõbraliku ilu töörühm, mille eesmärk on loomasõbraliku ilu teema tähtsuse tõstatamine Eesti ühiskonnas ning eestlaste kosmeetikatoodete ja iluteenuste tarbimiskäitumise loomasõbralikumaks muutmine.

Kui me ostame poest kosmeetikat, olgu see siis näo-, kehahooldus- või meigitooteid, siis me teeme teadlikke ja alateadlikke valikuid teatud faktorite põhjal – tootja/bränd, toote lõhn, tekstuur, toon, pakend või mõni muu meie jaoks oluline kriteerium.

Loomasõbraliku ilu tarbijad lisavad enda iluoste tehes ühe lisakriteeriumi – millised brändid ja tooted põhjustavad loomadele kõige vähem kahju ja piina. Sinna hulka kuulub näiteks loomkatsete vältimine, loomsete koostisosade ja kõrvalsaaduste vältimine ja kaugemas mõttes ka tarbimise keskkonnamõju vähendamine.

LILU tegevusel saab silma peal hoida
🐰 Loomuse kodulehel: https://loomus.ee/loomasobralik-ilu/
🐰 Instagramis: https://www.instagram.com/loomus.lilu/

Kuidas toetada

Sinu annetus aitab meil levitada loomasõbraliku tarbimise levikut läbi teavitustöö ja loomasõbralike valikute tutvustamist!

Toeta LILU tegemisi: https://www.armastanaidata.ee/algatus/lilu-oleme-koos-loomasobralikult-ilusad
Või tehes ülekande Loomuse kontodel (Loomus MTÜ), selgituseks "LILU":
SEB - EE551010220110693012
Swedbank - EE092200221057445617
LHV - EE987700771001381620
Luminor - EE761700017003597891

Aitäh, et oled loomade poolt!