MTÜ Vaprusehelmed õppevideote meisterdamine

MTÜ Vaprusehelmed

lapsed, nooredtervis

Tartu, Eesti

https://www.vaprusehelmed.ee/

Organisatsiooni eesmärk

MTÜ Vaprusehelmed on heategevuslik organisatsioon, mis aitab krooniliste haigustega lastel toime tulla valulike protseduuridega, kasvatab ühiskonnas teadlikkust laste onkoloogilistest haigustest, toetab mitterahalise annetuskultuuri kasvu ja püüab luua ja tugevdada sidet meditsiini ja onkopsühholoogia vahel.

Talgute eesmärk

MTÜ Vaprusehelmed on siiani annetajatele pakkunud võimalust meisterdada vaprusehelmeid paberkandjal olevate juhiste järgi. Soovime tekitada baasi lühivideotest, mille abil meisterdajad saavad täpse ettekujutuse ja täpsed juhised, kuidas vaprusehelmeid valmistada.

Kuidas toetada

Ootame annetust vabatahtliku töö ja oskuste näol. Vajame abi keerulisemate vaprusehelmeste meisterdamiseks videojuhiste filmimisel ja monteerimisel. Meil oleks hea meel, kui leiaksime inimese, kes aitaks meil oma teadmiste ja oskustega astuda meisterdamiste juures sammu edasi sinnapoole, et lastele vaprusehelmeid meisterdavad inimesed ei jääks üksi ja oskaksid ka siis helmeid meisterdada, kui meil oma tööde ja tegemiste juurest pole võimalik meisterdamisüritusi juhendama minna.
Kui keegi tunneb, et saab meid oma teadmiste, oskuste ja väärtusliku ajaga aidata, siis oleme valmis edasisteks kokkulepeteks ja kuupäevadeks annetajale ja meile sobival ajal :).