Pimedate käsitöölaat

Põhja-Eesti Pimedate Ühing MTÜ

kogukonna edendaminevõrdõiguslikkus ja mitmekesisus

Tondi 8A, Tallinn, Eesti


14. detsembril kell 15:00-20:00 toimub Põhja-Eesti Pimedate Ühingu tegevuskeskuse saalis KINGILAAT! Aadress Tondi 8A, Tallinn. Kontakttelefon on 6748 945.

https://ppy.ee/

Organisatsiooni eesmärk

Põhja-Eesti Pimedate Ühing on nägemispuudega inimesi koondav, nende õiguste eest seisev ja neile erinevaid teenuseid osutav organisatsioon.

Põhja-Eesti Pimedate Ühingu missiooniks on toetada nägemispuudega inimesi ühiskonda lõimumisel tagamaks nende võrdväärne toimetulek ning kaasatus.

PPÜ majas (Tondi 8a) asub Põhja-Eesti regioonis ainulaadne pimedatele ja vaegnägijatele teenuseid pakkuv tegevuskeskus, mida võib nimetada Eesti suurimaks pimedate töö-, vaba aja ja rehabilitatsioonikeskuseks.

Lisaks on teenuseid, mis on mõeldud kasutamiseks ka laiemale sihtrühmale. Nende kohta loe lähemalt https://ppy.ee/est/meiepakume/

Talgute eesmärk

Kogume annetusi PPÜ töö- ja tegevuskeskuse arendamiseks. Hetkel kogume raha õhupuhasti tarbeks, meie tegevuskööki.
Tondi 8a, Tallinn asuv „Pimedate maja“ on Eesti suurim pimedate töö-, vaba aja ja rehabilitatsioonikeskus.
14. detsembril kell 15:00-20:00 toimub Põhja-Eesti Pimedate Ühingu tegevuskeskuse saalis KINGILAAT!
Laadal on võimalik vaadata ja osta nägemispuudega inimeste valmistatud käsitööd ning kinkekaarti massaaži või keraamika töötuppa. Arveldamine sularahas.
Laadal toimuvad ühingu liikmete muusikalised etteasted ja on võimalik osa saada väikesest elamusele pilkases pimeduses (registreerimisega helen@ppy.ee)! Avatud kodukohvik!

Kuidas toetada

Kui soovid toetada nägemispuudega inimeste tegevusi siis oleme tänulikud annetuse eest: Põhja-Eesti Pimedate Ühing EE722200221052069616, selgitus: annetustalgud.
Meie ühingu tööga on võimalik tutvuda ja ettevõtmisi toetada igal ajal https://ppy.ee/est/kuidas-aidata/
Laadapäeval on ühingus väljas annetuskastid.

Ostes meie inimeste valmistatud tooteid või tarbides teenuseid toetad nägemispuudega inimeste töötamise võimalusi! Kõigile pakutavate teenuste kohta loe lähemalt https://ppy.ee/est/meiepakume/

Lisaks otsib Põhja-Eesti Pimedate Ühing oma tegevuste jätkamiseks:
1) mentoreid, kellega saaks konsulteerida ehitusalastes ja juriidilistes küsimustes;
2) koostööpartnereid käsitöö ja teenuste turustamiseks;
3) rahalisi toetajaid, et soetada mõned vajalikud esemed. Näiteks praegu unistame õhupuhastist meie hiljuti valminud tegevuskööki.
4) rahalisi suurtoetajaid, et minna edasi meie hoone etapiviisilise rekonstrueerimisega.