Tee heategu – anneta looduse heaks!

Eestimaa Looduse Fond

elukvaliteetlooduskeskkond

Staadioni 67, Tartu, Eesti

https://elfond.ee/anneta/annetamistalgud

Organisatsiooni eesmärk

Eestimaa Looduse Fond (ELF) on sõltumatu looduskaitse organisatsioon. Hoiame ja kaitseme Eestile omaseid liike ja nende elupaiku. Seisame selle eest, et loodusvarasid kasutataks säästlikult ja suureneks keskkonnateadlikkus ning otsime lahendusi, et tulevastele põlvedele säiliks puhas elukeskkond. Teeme tihedat koostööd teadlastega ning lähtume looduse kaitsel parimatest olemasolevatest teadusandmetest.

Talgute eesmärk

ELFi https://talgud.ee/">loodustalgud annavad loodusele eluruumi juurde eriti seal, kus loomadel ja taimedel on koduga kitsas käes. ELFi loodustalgud on kokku toonud tuhandeid talgulisi, kes on aidanud vabatahtliku tööga hoolt kanda kaitsealuste liikide elupaikade eest. Annetades paned ka sina õla alla talgute ettevalmistusele ja läbiviimisele - et meie loodusväärtused oleksid hoitud.

Kuidas toetada

Ootame annetusi ELFi loodustalgute toetuseks. Loodustalgud on üks meie pikaajalisemaid traditsioone - alustasime juba 1998. aastal ja oleme looduse heaks teinud tuhandeid tunde vabatahtlikku tööd. Kõige mugavam on annetada läbi Ma Armastan Aidata keskkonna: https://www.armastanaidata.ee/annetan/loomad-ja-loodushoid/eestimaa-looduse-fond-aita-hoida-eesti-loodust