Toeta hukkunud või viga saanud kaitseväelaste laste haridusteed.

SA Carolin Illenzeeri Fond

elukvaliteetlapsed, noored

Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium, Kolde puiestee, Tallinn, Harju maakond, Eesti

https://www.carolinillenzeerifond.ee/et

Organisatsiooni eesmärk

SA Carolin Illenzeeri Fond toetab Eesti kaitseväes langenud või raskelt viga saanud kaitseväelaste lapsi.
Carolin oli mõni nädal vana, kui ta nägi esimest korda oma isa, missioonisõdurit Arret. Kahjuks jäi see ka tema viimaseks korraks. Puhkuselt operatsioonipiirkonda Iraaki naastes Arre langes. Eestisse jäid temast maha noor naine ja väikene tütar. Aasta oli siis 2004.
Carolin Illenzeeri Fondi lugu sai alguse 27. detsembril 2005. aastal kui kristliku maailmavaatega ohvitseride sõpruskond otsustas, et veendumused ja väärtushinnangud peaksid lisaks sõnadele väljenduma ka tegudes ning võeti eesmärgiks aidata välismissioonil langenud kaitseväelase Arre Illenzeeri tütart tema haridusteel. Aja möödudes mõte arenes ja otsustati toetada ka teiste Eesti Kaitseväe teenistusülesannete täitmisel langenud või raskelt viga saanud relvavendade laste haridusteed, millest lähtuvalt asutati 25. veebruaril 2011. aastal Sihtasutus Carolin Illenzeeri Fond.

Talgute eesmärk

Igal aastal lisandub meie perede hulka riigikaitsjaid, kes kaotanud Eesti turvatunnet luues oma elu või tervise. Tänavuste annetamistalgutega soovime leida abi, et kindlalt jätkata koolialguse ja huvihariduse toetustega. Saata lapsi laagritesse ja anda välja ülikoolistipendiume. Kui kogume talgutega 1000 eurot, siis loosime annetajate vahel välja 2 piletit (koos kaaslasega) 4. detsembril Pelgulinna Riigigümnaasiumis toimuvale "ALIKA duo" ekslusiivsele heategevuslikule kontserdile Fondi toetuseks.
Kui kogume 1500 eurot, siis loosime välja järgmised 2 piletit (jätkuvalt koos kaaslasega), 2000 peal jälle kaks piletit jn jn. Selleks, et loosirattas osaleda, märgi annetust tehes ALIKA.

Kuidas toetada

Ootame rahalisi annetusi SA Carolin Illenzeeri Fondi pangakontole
EE687700771001314163, selgituseks ALIKA. Kui soovid tulla vabatahtlikuks "Alika duo" kontserdile 4. detsembril Pelgulinna Riigigümnaasiumis ehk PERGis, siis kirjuta sellest info@carolinfond.ee
Kõiki Fondile annetamise viise saab näha siit: https://www.carolinillenzeerifond.ee/anneta
Oma õla saab alla panna ka soetades Fondi meeneid: https://www.carolinillenzeerifond.ee/e-pood