Toeta psühholoogilise teenuse jõudmist ÄREVUSE ja DEPRESSIOONI all kannatava NOORUKINI!

Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskus MTÜ

lapsed, nooredtervis

Piibe mnt 11, Aegviidu, 74501 Harju maakond, Eesti

http://www.loomateraapiakeskus.ee

Organisatsiooni eesmärk

Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskuse peamiseks eesmärgiks on pakkuda professionaalset psühholoogilist teenust noortele kõige loomulikumas keskkonnas: looduses ja loomadega!

Meie keskus asub Aegviidus ajaloolises postimajas, mida ümbritseb lopsakas aed. Teraapiaseansid toimuvad suuremas osas looduses ja teraapiakeskuse hubastes renoveeritud palkseintega siseruumides. Keskuses töötavad vaimse tervise spetsialistid, kes on saanud põhjaliku väljaõppe, kuidas kaasata oma töösse loomi ja loodust. Tööks sobiv keskkond ja töömeetodid valitakse vastavalt kliendi vajadustele ja eripäradele. Lisaks spetsialistidele ootavad teid keskuses kanad, akvaariumikalad, lambad ja koerad. Psühholoogilist teenust pakuvad pikaajalise kogemusega koolipsühholoog Kristi Raava ja loovterapeut Teele Hallmägi-Sepp. Meie tunnuslauseks on noortele: “Julge olla sina ise!”

Talgute eesmärk

Anna oma panus, et psühholoogiline tugi oleks kättesaadavam rohkemate noorteni vanuses 15-26a, kes kannatavad ärevuse ja/või depressiooni käes!

Psühholoogilist teenust pakutakse Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskuses noorte jaoks kõige loomulikumal viisil: looduses ja loomadega.

Soovime, et abi vajaminevad noored saaksid otse pöörduda Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskuse poole, kui nad tunnevad selleks vajadust, muretsemata, kas neil on selleks rahalist võimalust või ei ole.

Kuidas toetada

Kõige tõhusam viis laste ja noorte psühholoogilise abi kättesaadavust toetada on teha vastav annetus. Hakka Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskuse püsiannetajaks või tee ühekordne annetus noorte vaimse tervise heaks looduses ja loomadega:

Saaja: Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskus MTÜ

Swedbank: EE572200221049929484

Lisainfo: Ärevuses ja/või depressioonis noore aitamiseks sõltuvalt raskusastmest kulub 5-10 seanssi. Kui üks 60min seanss psühholoogiga looduses ja loomadega maksab 70 eurot, siis tähendab see kogu teraapiaprotsessi maksumuseks keskeltläbi 350-700eurot. Iga väiksemgi panus noorte vaimse tervise heaks loeb!