Toeta Suurperede kalendri valmimist

Tallinna Suurperede Klubi MTÜ

elukvaliteetlapsed, noored

Tuuliku tee 2, Tallinn, Eesti

https://www.suurpereklubi.ee/

Organisatsiooni eesmärk

Tallinna Suurperede Klubi MTÜ ehk Pereklubi koondab kolme- ja enama lapsega peresid. Toetame oma liikmeid ühtse kogukonnana ning iganädalaste toidupakkide, riideringluse, kultuuriürituste piletite ja ühisüritustega.

Pereklubi visioon on muuta ühiskonda vanema-, pere- ja lapsesõbralikumaks kolme- ja enama lapsega perede ühendamise ja toetamise kaudu.

Talgute eesmärk

Talgute kaudu kogume toetust, et oma liikmetele välja anda Pereklubi kalender, mille piltidelt vaatavad vastu teised suurpered. Usume, et see väike traditsioon aitab meeles pidada meie väärtuseid ja kogukonnana kokku hoida. Kalendri pildid tulevad meie liikmetelt, vabatahtlikud teevad piltidest valiku ja aitavad seda kujundada. 150 kalendri trükkimiseks soovime koguda 807 eurot.

Kõigile annetajatele kingime tänutäheks samuti valminud kalendri! Aitäh Sulle toetuse eest!

P.S. Kui annetusi koguneb rohkem, kui trükikulude jaoks vajalik, siis läheb ülejäänud tulu suurperede talveürituse korraldamise heaks.

Kuidas toetada

Pereklubi saab toetada tehes annetuse meie kodulehe kaudu: https://www.suurpereklubi.ee/annetamine/ või tehes ülekande Tallinna Suurperede Klubi pangakontole: EE357700771005170895.

Kui soovid toetada teisi suurperesid, võid neile jagada infot Pereklubist, lisaks võtame oma ruumides eelneva kokkuleppe alusel vastu annetusi - riideid, mänguasju, mööblit, raamatuid, ürituste pileteid jmt.

Kui tunned koos ettevõttega, et sooviksid meid toetada, siis on meil käimas Kingakarbikingituste projekt - ettevõte kogub oma töötajad kokku ning igaüks neist saab valida laste jõulusoovide nimekirjast ühe nime, kelle jõuluunistus täide viia.

Kui sul läks mõte liikuma ning usud, et suurpered on oluline osa kogukonnast, oled teretulnud kirjutama tallinnsuurpereklubi@gmail.com.