Tule tee häid tegusid koos Heateo Sihtasutusega!

Heateo Sihtasutus

hariduskogukonna edendamine

Telliskivi 60a, building B, Naaberhuud, 10412 Tallinn, Eesti


28. november kell 16.00-18.00 Heateo kontor (Telliskivi 60a/5)

https://www.heategu.ee

Organisatsiooni eesmärk

20 aastat tagasi loodud Heateo Sihtasutus on ühiskonna probleeme lahendavate algatuste kasvulava. Heategu on partneriks nii erasektorile kui riigile, otsides üles, arendades ja kasvatades suure ühiskondliku mõjuga uuenduslikke ideid.

Talgute eesmärk

Heateo Sihtasutuse kaudu on sul võimalik olla oma professionaalsete oskustega toeks kümnetele suure ühiskondliku mõjuga algatustele. Võimalusi selleks on palju - nõuandjate, strateegilise arendusprojektide läbiviijate või abilistena. Talgupäeval tutvustame neid võimalusi lähemalt.

28. novembril kell 16.00 kutsume sind külla Heateo kontorisse Telliskivis (Telliskivi 60a/5), kus räägime Heateo Sihtasutuse nõukogu liikme ja Heateo Haridusfondi asutaja Martin Villiguga sellest, miks tema oma aega ja raha ühiskondlikesse algatustesse panustab.

Et teaksime sind oodata, anna oma tulekust palun märku siin: https://bit.ly/heateojutud

Kuidas toetada

Heateo Sihtasutus on tänulik iga annetuse eest, mis aitab meil Eesti ühiskonnas suurt mõju loovaid algatusi toetada ja võimestada. Heateo Sihtasutusele saab annetada siin: https://armastanaidata.ee/heategu

Kui soovid lüüa kaasa ühiskondlike probleemide lahendamisel, võta meiega julgelt ühendust. Leiame koos viisi, kuidas sina saaksid kõige rohkem positiivset muutust luua! Vaata lähemalt siit: https://www.heategu.ee/liitu