Turvaline abistamiskeskkond Tartu Toidupangas

Tartu Toidupank MTÜ Iseseisev Elu

elukvaliteetkogukonna edendamine

Peetri 28, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Organisatsiooni eesmärk

Tartu Toidupank on tegelenud päästetud toidu kogumise ja jagamisega Tartu maakonnas järjepidavalt alates 2009. aastast, mil MTÜ Iseseisev Elu käivitas Tartu Toidupanga tegevuse.

Tartu Toidupanga tegevuse eesmärk on: toetada abivajajaid võimalikult mitmekülgselt (lisaks toiduabile informatsioon erinevatest toetusmeetmetest), teha koostööd kohalike omavalitsustega, igapäevaselt kaasata erinevaid asutus vabatahtlikule tööle ja/või annetuskeskkonna arendamisse.

Väärtustades oma töös hoolivust on MTÜ edendanud vabatahtlikku tööd ja toiduabi jagamist toimetulekuraskusega inimestele iseseisvama elu võimaldamiseks.

Tartu Toidupank tegutseb esimesel korrusel 176 ruutmeetrisel laoruumis aadressil Peetri 28, Tartu.

Talgute eesmärk

Talgute eesmärgiks on koguda rahalisi annetusi ja sooduspakkumisi Tartu Toidupanga laoruumi põranda turvaliseks muutmiseks. Kogutud annetusega soovime soetada Tartu Toidupanga laoruumidesse libisemiskindlad porimatid kahele 4,95 m2 ja ühele 1,5 m2 põrandapinnale. Mattide kasutuselevõtt tagab toiduabi saajatele ja vabatahtlikele turvalise, kuiva ja puhta abistamiskeskkonna ka vihmasel ja lumisel ajal.

Porimatid jäävad reeglina märkamatuks sulandudes põrandaga ühtlaseks tasapinnaks, kuid nende olemasolu annab kindla jalgealuse ja toetab Tartu Toidupanga tegevust.

Kuidas toetada

Ootame annetusi MTÜ Iseseisev Elu Tartu Toidupank arvelduskontole:

Annetuse saaja: MTÜ Iseseisev Elu
Konto number: EE622200221053371439
Selgitus: Annetamistalgud

Sooduspakkumisi ning praktilisi nõuandeid ja soovitusi porimattide valikuks ja soetamiseks ootame e-posti aadressil tartu@toidupank.ee .