Üritused liikumispuudega inimestele

MTÜ NAGU SINA

elukvaliteetkogukonna edendamine

Endla 59, Tallinn, Eesti

https://nagusina.info

Organisatsiooni eesmärk

Meie tegevus on suunatud täieliku või osalise puudega inimeste ning nende lähedaste abistamisele. Nõustame ja koordineerime liikumispuudega inimeste tegevust, osutame psühholoogilist tuge, teavitame seaduste muudatustest ning korraldame ka ühiseid kultuuri- ja spordiüritusi. Oma eeskujuga näitame, et elu ratastoolis võib olla lihtsam ja rõõmsameelsem kui tundub.
Oleme inspireeritud omaenda kogemusest!

Meie eesmärgid:
-puuetega inimeste sotsiaalse aktiivsuse ja teadlikkuse suurendamine,
-abi teiste Eesti kodanikega võrdsete õiguste ja võimaluste realiseerimisel,
-abi puuetega inimeste integreerimisel kaasaegsesse ühiskonda,
-koostöö avalike ühenduste ja teiste puuetega inimeste huvides tegutsevate organisatsioonidega.

Talgute eesmärk

Meie organisatsioon korraldab igal aastal üritusi liikumispuudega inimestele. Enamasti on tegemist naistega, kes peavad ratastoolis olles ise toime tulema erinevate raskustega.

Meie üritused neile ei ole lihtsalt kohtumised, vaid peod, kus nad saavad luua uusi tutvusi, jagada üksteisega kogemusi ja lihtsalt puhata rutiinist. Paljud meie osalejad on jäänud paljudeks aastateks praktiliselt üksi iseendaga, mistõttu võtavad nad rõõmuga ürituste kutseid vastu, sest meie kogukonnas tunnevad kõik end hubaselt ja mõnusalt, nagu oleksid nad suures sõprusringkonnas.

Samas ei jää keegi nälga, laudadel on alati tee/kohv ja maiuspalad, samuti pakume kultuuri- ja meelelahutusprogrammi ning püüame teha kingitusi.
Järgmine püha, mille me teeme, toimub detsembris ja on pühendatud Jõuludele. Soovime luua maagilise õhkkonna ja muuta see päev oma külalistele unustamatuks.

Tänu hoolivate inimeste toetusele saab see üritus muutuda puuetega naistele ägedamaks ja emotsionaalsemaks, mitmekülgse programmi, maitsvate toitude ja kingitustega.
Kulude orienteeruv maksumus on 400-500 eurot, mis sisaldab ruumide renti, sisustust, toitlustust, kingitusi, meelelahutust.

Kuidas toetada

Saate toetada meid, kandes mugava summa kontole MTÜ NAGU SINA
EE727700771007633932 (LHV)
Selgitus: Annetus
Kui annetajate hulgas on ka trükikoja omanik, võtame bänneri hea meelega vastu tasuta või soodsalt (alus on olemas). Suurus 1,5x2 m. Kontakt - info.nagusina@gmail.com