Väike panus, suur muutus – anneta inimõiguste kaitseks!

Eesti Inimõiguste Keskus

demokraatiaUkrainavõrdõiguslikkus ja mitmekesisus

Tallinn, Eesti

https://humanrights.ee/tegutse/anneta/

Organisatsiooni eesmärk

Eesti Inimõiguste Keskus tegutseb selle nimel, et luua üheskoos iga inimese inimõigusi austav Eesti. Vastavalt ühiskondlikele vajadustele on meie tegevuse fookuses erinevad teemad - strateegiline hagelemine; mitmekesisus ja kaasatus; pagulased; võitlus vaenu vastu; digiõigused -, aga eesmärk on alati üks: seista iga inimese inimõiguste eest Eestis. Meie visioonis on Eesti avatud ühiskond, kus inimõigused on olulised ja riiklikult tagatud ning iga inimene teab, et tema ja teiste õigused väärivad kaitsmist.

Talgute eesmärk

Halvad asjad juhtuvad siis, kui head inimesed on passiivsed. Kui me inimõiguste eest täna ei seisa, võime mõne aasta pärast avastada, et seni saavutatu on tagasi pööratud ja ohtu on sattunud meie endi õigused.
Inimõiguste keskus kutsub üles annetama inimõiguste kaitseks. Vastavalt ühiskondlikele vajadustele on meie tegevuse fookuses erinevad teemad - strateegiline hagelemine; mitmekesisus ja kaasatus; pagulased; võitlus vaenu vastu; digiõigused -, aga eesmärk on alati üks: seista iga inimese inimõiguste eest Eestis. Mõnesid olulisi asju - näiteks kaitsta inimesi kohtus - saame teha ainult tänu annetajate toele.
Ka väikesel annetusel on mõju. Seisa koos meiega inimõiguste eest, anneta juba täna!

Kuidas toetada

Kõige lihtsam ja tõhusam viis inimõiguste eest seista on hakata annetajaks. Liitu püsiannetajatega inimõiguste keskuse kodulehel või tee ühekordne annetus inimõiguste kaitseks: https://www.armastanaidata.ee/algatus/anneta-inimoiguste-kaitseks